رخت ایرانی بته جقه
شاد بپوشید
"رخت ایرانی "نماد پوشش ایرانی
خرید
شاد بپوشید
"رخت ایرانی "نماد پوشش ایرانی
خرید
شاد بپوشید
"رخت ایرانی "نماد پوشش ایرانی
خرید
Previous
Next

رخت ایرانی بته جقه

کیفیت | زیبایی | ایرانی

رخت ایرانی بته جقه

خرید مانتو با توجه به اندام و رنگ پوست

همه‌ی ما می‌دانیم که در مورد مد و زیبایی هم نمی‌شود بدون رعایت اصول و قواعد موجود و بدون توجه به ارتباط چیزها با یکدیگر توقع داشته باشیم ظاهری جذاب بدست بیاوریم.در این مطلب اختصاصا به این موضوع خواهیم پرداخت که چطور رنگ و نوع مانتوهایمان را با توجه به اندام و رنگ پوستمان انتخاب نماییم تا بهترین جلوه را داشته باشد. انتخاب مانتو با توجه به اندام یکی از چیزهایی که باید در انتخاب مانتو به آن دقت کنید، اندام و قدتان است. انتخاب بلندی مانتو با قد شما رابطه‌ی عکس دارد، اگر قدتان کوتاه میباشد سعی کنید از مانتوهای کوتاه دوری کنید. اما اگر قد بلندی دارد، مانتوهایی که بلندی‌شان تا زانوی شماست برازنده خواهد بود. همچنین به خانم‌هایی که اضافه وزن دارند توصیه می‌کند که: این دسته از خانم‌ها بهتر است مانتوهایی با برش راسته با قدی تا زیر زانو و با طرح‌های عمودی و ترکیب رنگهایی که تیره در آن غالب باشد، انتخاب کنند. در این صورت لاغرتر بنظر خواهند رسید.

bottejeghe

The good ones attract each other

رخت ایرانی بته جقه

bottejeghe

The wonderful day

رخت ایرانی بته جقه

bottejeghe

A good choice

bottejeghe_wp022

ترکیب لباس شاد برای یک روز شادتر

این ترکیب تلفیقی است از یک پوشش رسمی و غیررسمی. وقتی پای یک قرار شاد در میان است،باید سراغ ترکیبی بروید که چیزی بین یک پوشش رسمی و غیر‌رسمی می باشد. ضمن اینکه پرانرژی و شاد هم باشد.
بر اساس همین قاعده آیتم‌های انتخابی دارای یکسری خصوصیات رسمی‌ هستند و یکسری خصوصیات غیررسمی که ترکیب‌ آنها در کنار همدیگر ما را به ظاهر نیمه‌رسمی که می‌خواهیم، می‌رساند.
 شال در ذات خودش یک آیتم غیررسمی است اما بسته به جنس و طرحی که برای آن انتخاب می‌شود می‌تواند کمی تا قسمتی نیمه‌رسمی هم به نظر بیاید. درست مثل شال ساده‌ و تک رنگ سرمه‌ای که لونالون در این ترکیب انتخاب کرده است.

پیراهنی که زیر مانتو استفاده شده به خاطر یقه بلند و آستین‌های دکمه‌دارش  فرمی کاملا رسمی دارد به دلیل تنوع رنگ و نقش‌ونگاری که روی آن کار شده حالتی کاملا  فانتزی پیدا کرده است. در نتیجه وقتی در کنار بلوز رسمی قرار می‌گیرد از  فرم رسمی آن می‌کاهد و به آن حسی مملو از شادی و انرژی می‌دهد. فرم فانتزی پاپیون حتی به شما اجازه می‌دهد که از آن به عنوان انتخابی متفاوت به جای گردنبندهای معمول استفاده کنید.

فرم کلی مانتوی پیشنهادی  چیزی است بین مانتوی رسمی و غیررسمی. یک سوی یقه مانتو یقه انگلیسی و کاملا کلاسیک و رسمی است و سوی دیگر آن یقه ۷ ساده که حالتی ساده دارد. ترکیب این دو فرم ما را به آنچه می‌خواهیم یعنی تلفیقی از  فرم رسمی و غیررسمی می‌رساند.

طراحی کلی مانتو یک مانتوی ساده و کاملا راسته است و همین حالتی رسمی به آن داده است؛ اما برش‌های متفاوت پایین مانتوحالتی غیررسمی  در مانتو ایجاد کرده‌ است.  نتیجه ترکیب این دو فرم رسمی و غیررسمی هم می‌شود همان قالب نیمه‌رسمی مورد نظر ما.

شلوار جین پیشنهادی هم یک نمونه کاملا غیر رسمی است  ولی فرم فیت‌کات آن، تا حدی  از حالت غیررسمی شلوار جین کاسته  و دقیقا به همین دلیل است که می‌توان در کنار یک آیتم رسمی از آن استفاده کرد.

کفشی که برای این ترکیب در نظر گرفته شده ورنی است؛ جنسی کاملا کلاسیک و مناسب ترکیب‌های رسمی اما از طرف دیگر تخت بودن کفش حالت غیررسمی لازم را به آن می‌دهد و آن را به یک کفش نیمه‌رسمی مناسب تبدیل می‌کند.

فرم کلی کیف فانتزی است و غیررسمی اما دسته کوتاه آن همان‌طور که انتظار می‌رود کاملا رسمی است، نتیجه هم می‌شود همان کیف نیمه‌رسمی که مورد انتظار است.

رخت ایرانی بته جقه